PREBUDENIE DIVOŠKY

Prebudiť divokú časť seba, svoju Divokú ženu - Divošku znamená stretnúť sa so svojou jedinečnosťou a dovoliť si pustiť zo svojho tela a života všetko boľavé, staré a nepotrebné a vytvoriť tak priestor pre nové zámery a životné vízie.


Prebudiť svoju Divošku znamená prostredníctvom hlboko intuitívneho spontánneho prejavu - v pohybe, zvuku či v uvoľnených emóciách uvidieť a spoznať a divokú a mnohokrát potlačenú časť svojej duše,
urobiť konečne niečo zakázané, nemať nič na chvíľu vôbec pod kontrolou a byť v tom naplno, celá a pravdivá...


Prebudiť svoju Divošku znamená dovoliť si včas vyjadriť svoje NIE, aby sme aj vďaka tomu mohli svojmu životu a svetu okolo seba hovoriť už iba ÁNO v hlbokej dôvere a odovzdaní.


Cez pocit hlbokého zakorenenia precítime vyživenie vlastného tela energiou Matky Zeme a posilňovaním svalov panvového dna "dynamikou panvového dna" sa naučíme rozprúdiť energiu v panve a precítiť svoje lono ako prameň vlastnej tvorivej sily a domov La Loby- Divošky, ktorá prebýva v každej z nás...

Prostredníctvom tanca a meditácií zostúpime hlboko do svojho vnútra vedené jej hlasom, spoznať ju, precítiť, zažiť a prizvať naplno do svojho života. 

Počas stretnutia budeme pracovať prostredníctvom jemných dychových cvičení, meditácií a vizualizácií, posilňovania svalov panvového dna a dynamiky panvového dna, ásan tantrajógy ,tanečných a katarzných meditácií , šamanskej cesty za Divoškou a zdieľania v kruhu.


Celodenný seminár Prebudenie Divošky je zároveň vstupným  seminárom pre cyklus celodenných seminárov Sedem klenotov ženy.
Seminár Prebudenie Divošky je možné absolvovať samostatne, alebo je možné sa prihlásiť na celý cyklus.
Podrobnejšie informácie k cyklu celodenných seminárov
SEDEM KLENOTOV ŽENY 


Cena:
120€ (samostatný vstup na celodenný seminár)


AKTUÁLNY TERMÍN: 
31.8.2024

Pozrite aj RETREAT SEDEM KLENOTOV ŽENY

Vaše spätné väzby

Krásny čas, v príjemnom prostredí, pod vedením nádhernej Terezky malo to neuveriteľnú hĺbku a silu.... vstúpite do tajov svojho života Divošku a Sedem klenotov doprajte si tento čas...prajem Vám...je to tak jednoduché si to darovať a užiť Ďakujem Terezka, vďaka tomu času vnímavejšie a otvorenejšie prežívam, vnímam bolesti, strachy, radosti, smútok, šťastie, otvorenosť, zraniteľnosť, energiu...s pokorou prijímam🙏 🤍

Maťka

Ahoj Terezka, v októbri 2022 som s viacerými vnútornými otázkami prišla na seminár Prebudenie Divošky a potom to už išlo . Pre mňa to bola veľká výzva a vykročenie z mojej komfortnej zóny, keďže som dovtedy nebola na podobnom seminári , nezvyknutá na zdieľanie , tanec, formu komunikacie. Stretli sme sa tam úžasné ženy tak rozdielne a zároveň také rovnaké. Doteraz máme živú komunikáciu. Sedem klenotov ženy mi zmenilo život. Zo srdca sa Ti chcem poďakovať za láskavosť, ľahkosť, energiu, empatiu a profesionalitu s akou si nás previedla celým cyklom. Ešte raz veľké ďakujem. Teším sa na ďalšie stretnutie, prihlásila som sa na celý cyklus tanečných meditácií.

Ivana

Terezka, vďaka tebe, tvojej divokosti a laskavosti a jemnosti zaroveň, som si dovolila vstúpiť nižšie k sebe. Až teraz po pár mesiacoch od absolvovanie 7 klenotov ženy vnímam, aké dary si mi priniesla. Asi by som neverila, keby to sama nezažívam. Zážitky z kruhov a klenotov sú neprenosné. Preto je zbytočné o nich hovoriť. Ale vedela by som ti ich zatancovať. Ďakujem, za hlbšie otvorenie cesty k sebe. Si úžasná sprievodkyňa. A cez to všetko, čo sa na našich stretnutiach dialo, som ani na stotinu nemala pocit, že by som nebola v kruhu žien, v ktorom majú všetky moje stránky absolútnu podporu a prijatie. Ďakujem, že si mi (nám) ukázala ako chutí naozajstné sesterstvo a vzájomná podpora, láska a starostlivosť, ktorú viem dať jedna žena druhej. Objímam.

Zuzana