ŽENSKÝ LIEČIVÝ ČAS NA FUERTEVENTURE

Ženský liečivý čas je drahá žena


✔ čas pre teba,
 čas v kruhu žien, v krajine čarovného ostrova,
 č
as odpočinku a hlbokého uvoľnenia,
✔ a tiež množstva nových zážitkov a spoločných dobrodružstiev.

Drahá žena,

Ženský liečivý čas na Fuerteventure je našou novou pozvánkou pre teba.
Každoročne, už tretím rokom, na jar a na jeseň sprevádzame ženy na čarovný ostrov Lanzarote. Tentokrát sme náš jesenný pobyt trošku obmenili, jednak zmenou miesta, a tiež náplňou programu.


V čom sa líši Ženský liečivý čas na Lanzarote a Ženský liečivý čas na Fuerteventure?

Ženský liečivý čas na Lanzarote je veľa o objavovaní ostrova, jeho silových miest, tajomných zákutí a pláží. Každý deň podnikáme spoločné výlety autom po tejto prenádhernej, nevšednej krajine a na našich spoločných cestách trávime počas dňa veľa času.
Samozrejme nechýbajú ani ženské kruhy so zdieľaním, tanečnými meditáciami, energetickými cvičeniami a taktiež individuálnymi konzultáciami a terapiami s nami oboma. Takéto spoločné kruhy prebiehajú 2x denne, ráno a večer.

Najbližší termín na Lanzarore: 12.6 – 19.6.2025


Ženský liečivý čas na Fuerteventure je iný.


Tento pobyt ponúka priestor pre intenzívnejšiu, hĺbkovejšiu prácu so sebou samou, prostredníctvom práce v skupine či v osobných terapiách, v bezpečnom zázemí a objatí zázračnej mesačnej krajiny.

Cez individuálnu prácu i prácu v skupine a menších skupinách sa budeme ukotvovať
v tom, čo chceme žiť, dostávať sa bližšie k tomu, kto sme a čo je nám vlastné. Budeme hľadať cestu rozpustenia obmedzujúcich presvedčení ako v práci s lektorkami, tak i vďaka živelnosti miesta, na ktorom budeme tráviť čas.

V našej práci sa dotkneme samých seba, budeme znova nachádzať prepojenia srdca, lona, mysle a zároveň našej prvotnej iskry zrodenia cez ktorú sme sem prišli, a pri spojení s ktorou sa naštartujú procesy samoliečenia nášho tela, duše a mysle.

Cieľom je získať nástroje, ktorými si budeme vedieť pomôcť sami, pretože liečiteľmi sme všetci, len sme na to trocha pozabudli. No a v neposlednom rade sa pozrieme na naše vzťahy, hranice a vízie do blízkej budúcnosťi smerom k spokojnosti a naplneniu našich zámerov.

Čakajú nás samozrejme tiež výlety na vybrané miesta, nebudú možno každodenné. Vzhľadom na našu túžbu venovať sa predovšetkým terapeutickej práci, budeme jednotlivé výlety po ostrove nastavovať v súlade s aktuálnou dynamikou skupiny.
Budeš mať priestor stráviť nerušený čas sama so sebou v našej krásnej vile na odľahlejšom mieste ostrova, v prechádzkach púštnou krajinou, či v stíšení na brehu divokého oceánu.

KDE: ostrov Fuerteventura, oblasť  Lajares

KEDY: 
9.11 - 16.11.2024 
odlet z Viedne priamy let do Puerto del Rosario /4,5 h/

UBYTOVANIE

Je zabezpečené v súkromnej vile s bazénom, kde budeme tráviť nerušene spoločný čas iba v našej, uzatvorenej skupine. 

Ubytovaní budeme v blízkosti miest El Castillo a Corallejo, a tiež vulkánu El Hondo.

Navštívime tiež malebné mestečká Betancuria (bývalé hlavné mesto ostrova) a Morro Jables, prenádhernú pláž Cofete, či čiernu pláž Playa de los Muertes
a mestečko Ajuy.


STRAVA
V cene sú RAŇAJKY na spôsob švédskych stolov.
Obedy a večer budú prebiehať individuálne.

CENA: 1150€ (prihlásenie do 31. júla)

             1300€ (prihlásenie od 1. augusta)

 zahŕňa: 

✔ ubytovanie 6 nocí v súkromnej vile 
✔ 7 krát raňajky na spôsob švédskych stolov
✔ prenájom áut a tankovanie
✔ lektorné, skupinové a individuálne terapie, meditácie, workshopy


CENA nezahŕňa 
letenku, obedy a večere

V prípade záujmu vieme pomôcť pri sprostredkovaní kúpy letenky. 


Všetky podrobné info ohľadom platby Vám odošleme mailom po registrácii.

Kraniosakrálna terapia a meditácie s Mirkou Jonášovou

Počas meditácií si budeme osvojovať techniky, ktorými si vieme sami pomôcť spojiť sa so svojou stredovou líniou, harmonizovať fyzické telo pri nadmernom strese, ukotviť sa.

Hravou formou sa naučíme pracovať s hranicami, tým čo naše je a čo nie je, a tiež si osvojíme základy kraniosakrálnej techniky, práce v poli, s dychom života a pohybom fascií. 
Počas pobytu dostane každá účastníčka individuálne kraniosakrálne ošetrenie.


Tantrajóga a tanečné meditácie s Terezou Ruth

Počas ranných tantrajógových a dychových cvičení či večerných tanečných meditácií si prinavrátime prepojenie so sebou samou a na fyzickej úrovni prehĺbime spojenie s oblasťou panvy a panvového dna. Vďaka tomuto prepojeniu nanovo precítime svoje Lono ako zdroj vlastnej životnej sily, sexuality a tvorivosti.


Individuálne konzultácie a terapie

Počas pobytu bude možné absolvovať individuálne konzultácie/ terapie s oboma lektorkami, ktoré sa už dlhodobo venujú energetickej práci pre ženy. 


KTO VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ

Mirka Jonášová
Má za sebou dlhoročnú prax terapeutky, fyzioterapeutky, kraniosakralnej terapeutky pracujúcej s prvkami biodynamiky. Špecializuje sa na prácu so ženami, ktoré majú problém otehotnieť a mužmi, ktorí potrebujú podporiť plodnosť, tiež pracuje s malými deťmi a bábätkami nesúcimi si traumu z pôrodu. Terapiami ovplyvňuje choroby a problémy v malej panve, ako sú popôrodné komplikácie, inkontinencia, bolestivý pohlavný styk, bolestivá menštruácia, cysty a iné.

Technikou rebirthingu sprevádza aj dospelých, pretože táto býva často príčinou uviaznutia niekde na životnej ceste, čo nás blokuje k otvoreniu sa svojmu potenciálu a niekedy komplikuje aj schopnosť počať potomka.
Vďaka vlastným náročným skúsenostiam na svojej ceste podporenými vedomosťami z neurolingvistického programovania a práce s traumami je nápomocná pri prekonávaní ťažších životných kríz v živote s cieľom pomôcť nasmerovať klientov k väčšej ľahkosti v prežívaní a radosti v živote.
www.cestakbabatku.sk 


 Tereza Ruth

Dlhodobo vedie kurzy tantrajógy pre ženy a je autorkou cyklu Sedem Klenotov Ženy, online kurzu tantrajógy Rozhovory s Lonom, Ročnej školy pre sprievodkyne ženských kruhov Tváre Luny v ženskej duši.

Sprevádza ženy pravidelnými skupinovými stretnutiami, tanečnými meditáciami, tiež ponúka individuálne konzultácie spojené s kraniosakrálnou terapiou.

Vo svojej práci vychádza zo svojich 15-ročných lektorských skúseností, z učenia tantry, tao, šamanských kmeňových tradícií a nepochybne taktiež zo svojho osobného života.

Cíti sa hlboko inšpirovaná knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi a archetypom Divokej ženy - Divošky, ktorý vo svojej práci napomáha objaviť v každej žene ako predpoklad k vnútornému sebaobnoveniu a prinavráteniu k vlastnej jedinečnosti.

www.terezaruth.com