ŽENSKÝ LIEČIVÝ ČAS NA LANZAROTE

PROGRAM

Každý deň bude vyváženou kombináciou spoločného času na vile / cvičenie, meditácie, tanec, individuálne terapie/ a výletov po ostrove na autách, ktoré budeme mať pre tento účel k dispozícii...

Navštívime krásne miesta ako napríklad Mirador de Rio, Volcan El Cuervo, Los Hervideros, El Golfo, národný park Timanfaya, krásne pláže Playa Mujeres a Playa Papagayo, malebné mestečko Tequise s bohatými lokálnymi trhmi, pôjdeme po stopách architektúry Cesara Manriqueho ,a iné...


Kraniosakrálna terapia a meditácie s Mirkou Jonášovou
Počas poobedných meditácií si budeme osvojovať techniky, ktorými si vieme sami pomôcť spojiť sa so svojou stredovou líniou, harmonizovať fyzické telo pri nadmernom strese, ukotviť sa. 

Hravou formou sa naučíme pracovať s hranicami, tým, čo naše je a čo nie je, a tiež si osvojíme základy kraniosakrálnej techniky, práce v poli, s dychom života a pohybom fascií.
Počas pobytu dostane každá účastníčka individuálne kraniosakrálne ošetrenie.


Tantrajóga a tanečné meditácie s Terezou Ruth

Počas ranných tantrajógových a dychových cvičení či večerných tanečných meditácií si prinavrátime prepojenie so sebou samou a na fyzickej úrovni prehĺbime spojenie s oblasťou panvy a panvového dna.

Vďaka tomuto prepojeniu nanovo precítime svoje Lono ako zdroj vlastnej životnej sily, sexuality a tvorivosti.

Individuálne konzultácie a terapie
Počas pobytu bude možné absolvovať individuálne konzultácie/ terapie s oboma lektorkami, ktoré sa už dlhodobo venujú energetickej práci pre ženy. 


KTO VÁS BUDE SPREVÁDZAŤ

Mirka Jonášová
Má za sebou dlhoročnú prax terapeutky, fyzioterapeutky, kraniosakralnej terapeutky pracujúcej s prvkami biodynamiky. Špecializuje sa na prácu so ženami, ktoré majú problém otehotnieť a mužmi, ktorí potrebujú podporiť plodnosť, tiež pracuje s malými deťmi a bábätkami nesúcimi si traumu z pôrodu. Terapiami ovplyvňuje choroby a problémy v malej panve, ako sú popôrodné komplikácie, inkontinencia, bolestivý pohlavný styk, bolestivá menštruácia, cysty a iné.

Technikou rebirthingu sprevádza aj dospelých, pretože táto býva často príčinou uviaznutia niekde na životnej ceste, čo nás blokuje k otvoreniu sa svojmu potenciálu a niekedy komplikuje aj schopnosť počať potomka.
Vďaka vlastným náročným skúsenostiam na svojej ceste podporenými vedomosťami z neurolingvistického programovania a práce s traumami je nápomocná pri prekonávaní ťažších životných kríz v živote s cieľom pomôcť nasmerovať klientov k väčšej ľahkosti v prežívaní a radosti v živote.
Web: www.cestakbabatku.sk 


Tereza Ruth
Dlhodobo vedie kurzy tantrajógy pre ženy Mohendžodáro a je autorkou cyklu celodenných seminárov Sedem klenotov ženy a spoluautorkou cyklu Múdrosť ženských archetypov.

Sprevádza ženy intenzívnymi transformačnými seminármi, pravidelnými skupinovými stretnutiami / Tanečné meditácie pre ženy. Baubo divotance ženskej duše a tiež ponúkam individuálne konzultácie spojené s kraniosakrálnou terapiou.
Vo svojej práci vychádza zo svojich 15 ročných lektorských skúseností, z učenia tantry ,tao, šamanských kmeňových tradícií a nepochybne taktiež zo svojho osobného života. Cíti sa hlboko inšpirovaná knihou Ženy, ktoré behali s vlkmi a archetypom Divokej ženy - Divošky, ktorý vo svojej práci napomáha objaviť v každej žene ako predpoklad k vnútornému sebaobnoveniu a prinavráteniu k vlastnej jedinečnosti

www.terezaruth.com

ŽENSKÝ LIEČIVÝ ČAS NA LANZAROTE

Ženský liečivý čas je drahá žena
✔ čas pre teba,
 čas v kruhu žien,
 na čarovnom ostrove Lanzarote
 č
as odpočinku a hlbokého uvoľnenia,
✔ a tiež množstva nových zážitkov a spoločných dobrodružstiev.

Čaká nás sedem krásnych dní na nádhernom, sopečnom ostrove, ktorý nás obe hlboko oslovil a je pre nás potešením vám jeho krásu sprostredkovať.


Okrem každodenného objavovania čarovných zákutí tohto ostrova máme pre vás pripravený program pozostávajúci z rannej tantrajógy a meditácií, ženských kruhov, večerných tanečných meditácií a tiež individuálnych kraniosakrálnych terapií a osobných konzultácií. 


Ubytovanie
Je zabezpečené v súkromnej vile s bazénom, kde budeme tráviť nerušene spoločný čas iba v našej, uzatvorenej skupine.

Strava
V cene sú spoločné RAŇAJKY na terase, ktoré pre vás s láskou pripravíme každý deň, ako aj sendviče na cestu pred každým spoločným výletom:)

Obedy a večere budú prebiehať individuálne. 

KDE: ostrov Lanzarote

KEDY: 6.6 - 13.6.2024 
odlet z Bratislavy priamy let do Arrecife / 4,5 h/


CENA: 750 € (ULTRA LAST MINUTE CENA)
  

 zahŕňa: 

✔ ubytovanie 6 nocí v súkromnej vile / prevažne manželské postele/
✔ 7 krát raňajky na spôsob švédskych stolov
✔ prenájom áut a tankovanie
✔ sprevádzanie na každodenných spoločných výletoch
✔ lektorné: ranná tantrajóga, večerné tanečné meditácie, 1x kraniosakrálna terapia, 1x individuálna konzultácia


CENA nezahŕňa 
letenku, obedy a večere

V prípade záujmu vieme pomôcť pri sprostredkovaní kúpy letenky/ Pelikan, Ryanair/.


Všetky podrobné info ohľadom platby Vám odošleme mailom po registrácii.