MaWU Ananke

Kto je MaWu Ananke

Sprevádza bytosti poznaním vnútorného sveta a rozpomínaním si na múdrosť duše a života.

Pracuje s aktiváciou kmeňových buniek a prastarej pamäti zrodenia ktorá je v nich zaznamenaná, vďaka tradíciám a vedomiu mnohých kmeňov, 
s ktorými je v spojení.

Učí sa jazyku predkov na svojich cestách a zasväteniach,
ktorými prechádza po Južnej Amerike a iných častiach sveta.
Odovzdáva ho ďalej vďaka jednotnej frekvencii srdca cez rituály, aktivácie, meditácie, soundhealing, liečenia, individuálne ceremónie a ďalšie formy energetickej práce.

Už niekoľko rokov je súčasťou tvorby ceremónii a ženských reatreatov ako facilitátorka a lektorka. 

Čo si pre Vás MaWu Ananke pripravila na SEDEM KLENOTOV?

Na Sedem Klenotov si pre Vás MaWu Ananke pripravila niekoľko rituálov, ktoré budú podporovať zámer a témy, s ktorými budeme počas tohto cyklu pracovať. 

Sú to obrady, pri ktorých sa budete môcť prepojiť hlbšie s vedomím Zeme skrze váš jedinečný príbeh, ktorý v sebe máte a žijete. Taktiež Vás prevediem aktivačnými meditáciami v podobe soundhealingu s krištáľovými miskami. 

SEDEM KLENOTOV ŽENY jeseň 2023

  • 26.8. Prebudenie Divošky (1. termín)
  • 16.9. Prebudenie Divošky (2. termín)
  • 30.9. Sila srdca
  • 7.10. Volanie neznáma
  • 21.10. Odovzdávanie
  • 28.10. Prijímanie
  • 11.11. Liečenie lona
  • 9.12. Oslava jedinečnosti


Rituál z kmeňa WIRARIKY

Je úplne jednoduchý a prastarý rituál, ktorý pochádza z Mexika. Jeho zámerom je dovoliť si vysloviť to, v čom nám bolo ublížené a s modlitbou odovzdať všetko, kde sme s tými spomienkami zviazané.

 
DESPACHO (Rituál srdca Matky Zeme)

Je to jeden z najstarších rituálov, ktorý sa na Zemi zachoval. Považuje ho za veľmi tematický pri práci so ženstvom, pretože prehlbuje spojenie so Zemou a otvára naše srdce do vnímania jej hodnoty ktorú tu má, cez hlbokú vďačnosť a schopnosť vrátiť jej darom to, na čom nám skutočne záleží.

 
Rituál POŽEHNANIA

Je skvelou technikou, ktorá nás učí ako byť v spojení so srdcom vo vnútornej modlitbe a zároveň ju vedieť v láske posunúť ďalej komukoľvek na svete.


AKTIVAČNÁ MEDITÁCIA na prepojenie s DÔVEROU

Je vedená meditácia, pri ktorej sa budete môcť prepojiť so svojou podstatou. S časťou vás, ktorá nikdy nestratila spojenie so zdrojom. Celý tento proces bude vedený liečivým zvukom krištáľových mís.